Her Konuda Yetkin Forum

Haberden Eğlenceye, Spordan Filme Yetkin Forum


  Simpsonlar’ın jeneriği 18 yıl sonra değişti

  Paylaş
  avatar
  Vehbi
  Yönetici
  Yönetici

  Mesaj Sayısı : 200
  Kayıt tarihi : 06/02/09

  Simpsonlar’ın jeneriği 18 yıl sonra değişti

  Mesaj tarafından Vehbi Bir Salı Şub. 17, 2009 4:54 pm

  20 yıl ve 429 bölümü geride bırakan çizgi dizi Simpsonlar, HD yayına uyumlu olarak yoluna devam ediyor. Yeni dönemde, diziyle özdeşleşen jeneriğinde de değişiklikler var. İşte yeni Simpsonlar...

  Simpsonlar’ın jeneriği en son 18 yıl önce değiştirilmişti. O günden bu yana, sonunda küçük sürprizler hazırlansa da jenerikteki kısa hikayede değişiklik yapılmadı. Eski jenerikte, okulda cezasını çeken Bart, işyerinden radyoaktif bir maddeyle çıkan Homer, okulun müzik dersinden atılan Lisa ve alışveriş yapan Marge sonunda eve gelmiş ve aile televizyon karşısına geçmişti. Yeni jenerikte ise hikaye değiştirilmeden yeni karakterler ortaya çıktı ve biraz da günümüze uyarlandı.

  Homer’ın fabrikadan çıkarken fırlattığı radyoaktif maddenin ‘ziyan olmuyor’ çünkü servis şoförü Otto Mann onu mideye indiriyor. Artık kaykayı ile eve gelirken yoluna engel olarak Apu ve sakizizleri, Crazy Cat Lady ve Zengin Teksaslı çıkıyor ve Sideshow Bop, Bart’ı engellemeye çalışıyor.

  SAKSAFONLA NANİK
  Lisa, müzük sınıfından atıldıktan sonra saksafonu ile küçük bir ‘nanik’ yapıyor.

  Marge’ın alışveriş yaptığı markette, yanlışlıkla alışveriş sepetine konan Maggie, rakibi tek kaş bebek Gerald ile karşılaşıyor. Marge’ın eve gelirken arabasında yalnızca bebeği değil büyükbaba Abraham Simpson da var.

  PEK ÇOK KARAKTER DAHİL OLDU
  Bu değişikliklerin dışında da jeneriğin farklı yerlerinde çizgi dizinin pek çok karakteri de ekranda görünüyor.

  Son olarak Homer Simpson’ın isteği üzerine artık ailenin televizyonu da değişmiş. Simpsonlar artık düz ekran televizyon kullanıyor. Tabii HD yayına uyumlu bir televizyon...

  Yeni Jenerik

  ntvmsnbc.com


  _________________
  HKYF KURULU


  Forum Kurallarını Okumadan Konu Açmayınız, Yorum Yapmayınız

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:07 am